Trailer #1: Fading Gigolo (2013)

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Woody Allen nedávno do našich kin vyslal drama Jasmíniny slzy, který „jen“ režíroval, ale teď tu naopak máme film, ve kterém Woody hraje a za kamerou stojí někdo jiný (a to se nestává zas tak často).

Woody Allan a John Torturro
Woody Allen a John Torturro

Za kamerou stál John Turturro, kterého můžeme znát například z Transformerů jako trochu pošahaného agenta. Sám si ve svém filmu i zahrál, spolu s Woodym hrají starší bratry, kteří se rozhodnou spolu vstoupit do světa gigolů. Woodyho postava hraje dohazovače rande pro svého bráchu. To zní trochu jako role, ve které si Woodyho dost dobře dovedu představit, zvláště pokud jeho postava bude stejně ukecaná jakou by si Woody napsal pro svůj film. Dále ve filmu budeme moct vidět Sharon Stone, Sofii Vergara, Vanessu Paradis Lieva Schreibera.

Film se bude promítat na festivalu v Torrontu, takže první reakce bychom měli vědět už někdy příští měsíc. Česká premiéra se zatím neplánuje.

httpv://youtu.be/cqGDBnYU6rA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také