Rozjezd #18: Od konce Pacific Rimu k zesměšnění Harrisona Forda

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Poslední prázdninové vydání Pondělního rozjezdu právě přistálo na webu. Smutnit ovšem nemusíte, Rozjezd pokračuje i ve školním roce! A co tu dnes máme? Připraveno je k přehrání devět skvělých videí a jak už to tak bývá, jde o sestřihy, parodie, mixy, topky a tak dále…

Jak měl skončit Pacific Rim

Od novinky Guillerma del Tora se možná čekalo trošku víc. Průměrný snímek, který zachraňují snad jen digitální efekty a místy skvělá akce, moc dlouho na video od skupiny HISHE čekat nemusel. Jak měl tedy film skončit, aby byl mnohem lepší?

httpv://youtu.be/qzkOkh1tOqE

TOP 10 pohybů kapitána Williama Shatnera

Ne vždycky vypadaly seriálové a filmové rvačky věrohodně. O svém by mohl vyprávět William Shatner v roli kapitána Jamese Kirka, kterému se ve slavném seriálu Star Trek povedlo podobných bitek předvést hned několik. V dnešní době už působí velmi komicky ;-).

httpv://youtu.be/XAWnDksru4g

Hobit: Šmakova dračí poušť – Lego Trailer

A máme tu další Lego předělávku originálního traileru. Ten původní, který vyšel začátkem června, si můžete přehrát zde a porovnat tak, jak se tvůrcům této kopie povedlo převést záběry do barevných kostiček.

httpv://youtu.be/4VQ6wkvDdyY

Star Trek: Do temnoty – Upřímný Trailer

Ani lidi z Upřímných trailerů nezahálí. Tentokrát si vzali na mušku druhý Star Trek J.J. Abramse a na pomoc si pozvali i jednou dnes už zmiňované tvůrce HISHE. Věřili byste, jak moc je tento biják podobný prvnímu dílu a předchozím filmům Star Trek? A kolikanásobně se zvýšil počet světelných záblesků?

httpv://youtu.be/6B22Uy7SBe4

Simon Pegg, Edgar Wright a Nick Frost – Mega Mix

Trojice Britů, která stojí za filmy jako Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení a novinky Na konci světa, se pořádně vyřádí i v tomto parádním sestřihu, který nám v krátkosti připomene všechny zmíněné pecky.

httpv://youtu.be/IdETTjmGlXM

Mike Tyson poprvé paří Mike Tyson’s Punch-Out

Kdo by to řekl, že člověk, díky kterému vznikne jedna skvělá hra, tuhle mlátičku nikdy nehrál. A když už se ji jednou rozhodl zapnout, nesměly u toho chybět kamery ;-).

httpv://youtu.be/E50sUAMRH0s

TOP 10 nejlepší fantasy zbraně

Další topka představuje ty nejúžasnější filmové zbraně, které se kdykoliv objevily v žánru fantasy. Jde o stejné sestavovatele, kteří se už dneska představili desítkou nejlepších pohybů Jamese Kirka.

httpv://youtu.be/MNbJ–qiJco

Zpívaná recenze Kick-Ass 2

Kick-Ass 2, které ještě nedávno vystupovalo jako Kick-Ass 2: Balls to the Wall, dorazilo do kin. A podle prvních ohlasů jde o docela důstojné pokračování, než se původně jevilo z trailerů. Co takhle jednu krátkou recenzi?

httpv://youtu.be/iwcwuYYCUl8

Prst Harrisona Forda

Legenda stříbrného plátna zašla na pokec ke Conanovi. Ten se rozhodl Harrisona Forda lehce pobavit a to tak, že celému publiku pustil sestřih několika scén ze slavných filmů, kde Harrison Ford moc rád ukazuje prstem.

httpv://youtu.be/K4Rqx9TvtlM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také