Rozjezd #18: Od konce Pacific Rimu k zesměšnění Harrisona Forda

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Poslední prázdninové vydání Pondělního rozjezdu právě přistálo na webu. Smutnit ovšem nemusíte, Rozjezd pokračuje i ve školním roce! A co tu dnes máme? Připraveno je k přehrání devět skvělých videí a jak už to tak bývá, jde o sestřihy, parodie, mixy, topky a tak dále…

Jak měl skončit Pacific Rim

Od novinky Guillerma del Tora se možná čekalo trošku víc. Průměrný snímek, který zachraňují snad jen digitální efekty a místy skvělá akce, moc dlouho na video od skupiny HISHE čekat nemusel. Jak měl tedy film skončit, aby byl mnohem lepší?

httpv://youtu.be/qzkOkh1tOqE

TOP 10 pohybů kapitána Williama Shatnera

Ne vždycky vypadaly seriálové a filmové rvačky věrohodně. O svém by mohl vyprávět William Shatner v roli kapitána Jamese Kirka, kterému se ve slavném seriálu Star Trek povedlo podobných bitek předvést hned několik. V dnešní době už působí velmi komicky ;-).

httpv://youtu.be/XAWnDksru4g

Hobit: Šmakova dračí poušť – Lego Trailer

A máme tu další Lego předělávku originálního traileru. Ten původní, který vyšel začátkem června, si můžete přehrát zde a porovnat tak, jak se tvůrcům této kopie povedlo převést záběry do barevných kostiček.

httpv://youtu.be/4VQ6wkvDdyY

Star Trek: Do temnoty – Upřímný Trailer

Ani lidi z Upřímných trailerů nezahálí. Tentokrát si vzali na mušku druhý Star Trek J.J. Abramse a na pomoc si pozvali i jednou dnes už zmiňované tvůrce HISHE. Věřili byste, jak moc je tento biják podobný prvnímu dílu a předchozím filmům Star Trek? A kolikanásobně se zvýšil počet světelných záblesků?

httpv://youtu.be/6B22Uy7SBe4

Simon Pegg, Edgar Wright a Nick Frost – Mega Mix

Trojice Britů, která stojí za filmy jako Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení a novinky Na konci světa, se pořádně vyřádí i v tomto parádním sestřihu, který nám v krátkosti připomene všechny zmíněné pecky.

httpv://youtu.be/IdETTjmGlXM

Mike Tyson poprvé paří Mike Tyson’s Punch-Out

Kdo by to řekl, že člověk, díky kterému vznikne jedna skvělá hra, tuhle mlátičku nikdy nehrál. A když už se ji jednou rozhodl zapnout, nesměly u toho chybět kamery ;-).

httpv://youtu.be/E50sUAMRH0s

TOP 10 nejlepší fantasy zbraně

Další topka představuje ty nejúžasnější filmové zbraně, které se kdykoliv objevily v žánru fantasy. Jde o stejné sestavovatele, kteří se už dneska představili desítkou nejlepších pohybů Jamese Kirka.

httpv://youtu.be/MNbJ–qiJco

Zpívaná recenze Kick-Ass 2

Kick-Ass 2, které ještě nedávno vystupovalo jako Kick-Ass 2: Balls to the Wall, dorazilo do kin. A podle prvních ohlasů jde o docela důstojné pokračování, než se původně jevilo z trailerů. Co takhle jednu krátkou recenzi?

httpv://youtu.be/iwcwuYYCUl8

Prst Harrisona Forda

Legenda stříbrného plátna zašla na pokec ke Conanovi. Ten se rozhodl Harrisona Forda lehce pobavit a to tak, že celému publiku pustil sestřih několika scén ze slavných filmů, kde Harrison Ford moc rád ukazuje prstem.

httpv://youtu.be/K4Rqx9TvtlM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také