Potvrzeno: Sam Mendes režisérem Bonda 24

Přečtěte si

Autor

Michal "terz" Píta
Michal "terz" Píta
Filmový nadšenec, občasný překladatel a titulkář.

Po vlně spekulací, zda-li Sam Mendes natočí Bonda 24, mohou být fanoušci poslední bondovky Skyfall spokojení. Sam Mendes se vrátí na režisérskou židli a Daniel Craig ještě minimálně jednou zahraje nejznámějšího agenta britské tajné služby. Scénář pro film připraví John Logan.

Sam Mendes a Daniel Craig
Sam Mendes a Daniel Craig

Ať už je váš názor na posledního Bonda jakýkoli, pravdou je, že to byl zdaleka nejúspěšnější díl této nejdéle trvající filmové série. Se svou 1.1 miliardou dolarů se zapsal do stále rozrůstajícího klubu miliardářů, kde ho letos doplnil třeba Iron Man 3 a loni Avengers. Titul nejprodávanější Bond na Blu-Ray/DVD si také urval a kritiky byl přijat jako nejlepší díl série.

Producenti Michael G. Wilson a Barbara Broccoli se k celé věci vyjádřili jednozanečně: „Po neskutečném úspěchu Skyfallu jsme opravdu nadšení, že můžeme opět pracovat s Danielem Craigem, Samem Mendesem a Johnem Loganem.“

Už je také téměř jisté, že si Penélope Cruz zahraje novou bond girl, ať už k tomu autory vedlo cokoli, je to rozhodně zajímavá volba. Pokud by vás zajímalo, kde se James Bond vzal, můžete se podívat na připravovaný projekt Fleming, který popisuje život autora této knižní série.

Bond 24 udeří v británii 23.10.2015, v amerických kinech poté 6.11.2015. Už se nemůžete dočkat nebo vás Skyfall pod Mendesovým vedením nebavil? Dejte nám vědět do komentářů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také