Podcast #4: Parodie nebo horory dnes a kdysi

Přečtěte si

Autor

Nový, v pořadí již čtvrtý podcast Nafilmu.cz je tady a vy se dozvíte, jak to Mike a John vidí ohledně dnešních parodií. Dotkli jsme se také hororů, takže si doma zamkněte.

Charlie Sheen ve Žhavých výstřelech
Charlie Sheen ve Žhavých výstřelech

Přestože jsme zmínili tuhle pecku, či tento blockbuster nadcházejícího léta, tentokrát jsme neřešili filmy, které klepou na sály kin až tak z ostra, ale podívali jsme se spíše zpátky a hodnotili kvalitu dnešních parodií, zejména ve stylu Scary Movie, apod.

Na závěr jsme pro vás přichystali menší lákadlo – cliffhanger, chcete-li, v podobě plánovaného hosta pro jubilejní díl. Příjemný poslech.

7 KOMENTÁŘŮ

  1. Cha, teprve ted jsem si precetl po sobe ten muj komenár z minulýho týdne. No nic no. Kazdopadne, jak jste rikali o tech novych parodiíc tak mě se docela líbil Shaun of the Dead ( i když parodují jenom jeden typ filmů) a poslední horor, u kteryho jsem se docela bal byl Sinister.

  2. mohli by ste prosim vas stlmit tie vedlajsie zvuky v podcastoch? smiech, splachovanie, cs atd ??? trha mi to hlavu ci to mam na reprakoch alebo sluchatkach… je to diametralne ina hlasitost ako vase hovorene slovo, vdaka 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také