Režisér Black věří, že si Downey Jr. zahraje i ve čtvrtém Iron Manovi

Přečtěte si

Autor

Před nedávnem jsme mohli od Roberta Downeyho Jr. slyšet, že plánuje pověsit brnění Iron Mana na hřebík a věnovat se méně fyzicky náročným a novátorštějším filmům. Zdálo se, že Avengers 2 budou poslední štací Downeyho Iron Mana. Protože je zřejmě situace málo zamlžená, přišel teď s nadějnou zprávou pro všechny fanoušky režisér třetího dílu série o železném muži Shane Black.

Robert Downey Jr. / Iron Man 3
Robert Downey Jr. / Iron Man 3

Black se během londýnské premiéry nového filmu svěřil, že se Robert vrátí. Sice mu to herec neřekl, ale on sám si je tím jistý. Jestli v zákulisí natáčení marvelovských filmů probíhá nějaká telepatická komunikace mezi členy štábu, to nevíme, proto si neodvažujeme vyjádřit pravděpodobnost pravdivosti tohoto tvrzení. Pravdou ovšem zůstává, že Downeymu Jr. končí smlouva s Marvelem třetím dílem Iron Mana. A protože je velice pravděpodobné, že volání druhých Avengers podlehne (prvním dílem si vydělal těžko uvěřitelných padesát milionů dolarů), mohli by šéfové studií nalákat obdivovaného svéráze na čtvrtý díl Iron Mana… a potom na pátý… a šestý. A pak ho už nebude potřeba, neboť levnější než platit Downeyho Jr. bude nechat si udělat jeho androidí kopii.

Jsou mezi vámi fanoušci Roberta Downeyho Jr.? Myslíte, že se po padesátce vrátí do kůže Tonyho Starka a potře další superpadouchy? Podělte se s námi o své postřehy v komentářích.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také