Rozjezd #1: Berte pondělí z té lepší stránky

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Všichni to známe. Pondělí, ten nemilosrdný den a začátek dalšího dlouhého týdne. Nikdo se na něj netěší, snad jen diváci Hry o trůny, kteří prvním dnem v týdnu usedají ke computerům a sosají novou epizodu. Co takhle si ale začátek pracovních dnů trochu osladit a pobavit se nad několika super videi, které uplynulý týdne přinesl?

Totožnost odhalena
Totožnost odhalena

Příběh hraček jako Walking Dead

Skvělou práci odvedl Patrick Prejusa, který se nebojí svá díla vystavit na Youtube. V minulosti jste na některá z jeho videí možná narazili, pokud ne, určitě doporučuji mrknout na jeho profil. Nejnovějším kouskem jsou právě známé postavičky z animáku Toy Story, které autor vrhl do světa Živých mrtvých.

httpv://youtu.be/GfGh1qOYBwo

Probuď v sobě dítě

Evian je minerální voda z francouzských Alp. Krom toho má tato značka skvělou reklamu na Youtube, kde ji za čtyři dny shlédlo neuvěřitelných deset milionů diváků, což samo o sobě hovoří, že tohle se prostě povedlo.

httpv://youtu.be/pfxB5ut-KTs

Forrest Gump je Superman

Novou dechberoucí upoutávku k Man of Steel jste už viděli minulý týden. Teď jeden z dalších kreativních chlápků z Youtube vyvěsil další fantastické video z řady svých Mash Up trailerů a to právě k novému Supermanovi Zacka Snydera. Povedený sestřih doprovází kompletní audio z oné upoutávky a záběry z Forresta Gumpa. Určitě to stojí za mrknutí ;-).

httpv://youtu.be/mT1CgRwPoE8

Temný rytíř nikdy nezabije

Určitě Batmanovo pravidlo znáte. Nikdy nikoho nezabije, aby se nestal stejnou špínou jako vrazi a ostatní kriminálníci. Co když je to ale lež? Temný rytíř totiž v nové videu CollegeHumor zabíjí jak na běžícím pásu a ve skutečnosti ani neví, čeho se to dopouští. A tak musí přijít Gordon, aby mu vlastně vysvětlil, že smrt není spánek.

Kočky bez dozoru

Simonscat vydali další krátký snímek. Tentokrát si kočičky najdou zábavu u televize a jako vždy to skončí naprostým fiaskem. Napadlo vás někdy, co asi dělají vaši mazlíčci bez vaší přítomnosti?

httpv://youtu.be/LpHpm_b0vRY

Zády kameře

Ve filmové historii se těchto záběrů snímajících pozadí některého z hrdinů, který kouká na něco opravdu hodně epic, objevilo nepřeberné množství. Autor toho videa našel ty úplně nejlepší a sestříhal je do tohoto čtyř a půl minutového výsledku. Opravdu klobouk dolů!

Star Wars IV v jedné minutě

V jedné minutě jsme snad už viděly všechny snímky, které v historii kinematografie něco znamenají. 1A4 STUDIO, které vyniká svou originální kresbou, nyní přichází s minutovou rekapitulací prvního dílu Star Wars, který přišel do kin před neuvěřitelnými třicetišesti roky.

httpv://youtu.be/CUx2ypHQJO0

Agent Smith je zpět!

Ne zas tak úplně, spíše jen v reklamě pro nadnárodní společnost GE. Přesto Hugo Weaving není jediným odkazem na Matrix, jak sami zjistíte v posledním „Rozjezdovém“ klipu.

httpv://youtu.be/oStlg02C_WM

To je pro dnešek a zároveň pro úplně první Rozjezd vše. Doufám, že jste se skvěle bavili a nezapomeňte do komentářů napsat, co vás nejvíce dostalo ;-). Za týden v pondělí se opět shledáme!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také