Gwyneth Paltrow je nejkrásnější ženou světa. Kdo se umístil v první desítce?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pochopitelně jde o strašnou blbost, když magazín People označí Gwyneth Patrow za nejhezčí ženu planety. Ani trochu to nedává smysl, zvlášť, když jsou v první desítce jen Američanky a světově známé osobnosti. Asi nemá cenu nikomu vysvětlovat, kolik krásných holek, hezčích, než těchto, potkáváme denně na ulici ;-). Přesto se s vámi podělím o výsledky, abyste si sami mohli udělat obrázek, jestli se redakce Peoplu tak náhodou nezbláznila.

10. Pink

Alecia Beth Moore nebo také Pink je populární Americkou zpěvačkou a držitelkou tří cen Grammy. Pro nás je ale mnohem více zajímavější, že se čas od času objeví v některém z hollywoodských bijáků. Ať už jde o Charlieho andílky: Na plný pecky nebo Dostaň ho tam, kde si střihla sama sebe. Letos ji také uvidíme v eRkové komedii Thanks for Sharing.

9. Drew Barrymore

Herečka s velmi bohatou filmografií. Mezi ty nejznámější patří 50x a stále poprvé, Donnie Darko nebo rovněž Charlieho andílci. Drew má za sebou i první zkušenost s režií. Před třemi roky natočila sportovní komedii Vyfič!, kde si i zahrála.

8. Halle Berry

Další americká herečka, kterou netřeba představovat. Její neznámější rolí je bez debat komiksová Storm ze série filmů X-Men. Dokonce svou roli zopakuje v připravovaném snímku X-Men: Days of Future Past. Minulý rok jsme ji mohli vidět ve skvělém Atlasu mraků sourozenců Wachowských.

7. Kelly Rowland

Je americká zpěvačka, skladatelka i herečka. Posledně se objevila v komedii Asterix a Olympijské hry. Kellyniným neználkům možná pomůže, že jde o starší sestru známější Beyoncé.

6. Jennifer Lawrence

Hvězdička a talentovaná herečka, která zažívá neskutečný vzestup v kariéře. Objevila se v oscarovém hitu Terapie láskou, kde dokonce byla odměněna i sama zlatou soškou za nejlepší ženský výkon. V současné době o ni bojuje kde kdo, uvidíme ji například ve dvojce Hunger Games i nových X-Menech.

5. Jane Fonda

Herečka, která má herectví v krvi. Jejím otcem není totiž nikdo jiný, než Henry Fonda. Jane se ve své bohaté kariéře objevila v nepřeberném množství filmů, mezi ty nejznámější patří Návrat domů nebo Na Zlatém jezeře. Poprvé se na plátnech kin objevila v roce 1960 po boku Anthonyho Parkinse. V současné době ji diváci mohli spatřit v seriálu Newsroom.

4. Zooey Deschanel

Zooey Deschanel má v posledních letech docela napilno. Krom současného sitcomu New Girl jsme ji mohli vidět v Our Idiot Brother nebo Princi a pruďasovi. Kouzelně pak zahrála Summer ve skvělé slaďárně 500 dní se Summer. K zahození, což v podstatě není nikde, také nebyla v Yes Manovi s Jimem Carreym.

3. Amanda Seyfried

Další z řad současných nadaných hereček. Čas od času se objeví ve filmové lahůdce, někdy ji ale šťastná ruka nepotká. Za vše hovoří Bídníci, Vyměřený čas nebo Pokušení. Na druhé straně pak Červená Karkulka či Zmizelá.

2. Kerry Washington

Posledně okouzlila v Tarantinově Nespoutaném Djangovi, což by ji do budoucna mohlo pomoci a odpoutat se od filmových štěků. Letos se ukáže v hlavní roli komedie Peeples.

1. Gwyneth Paltrow

Vyvolená Tonyho Starka se tak stává nejkrásnější ženou světa. Letos bychom ji měli vidět, stejně jako desátou v pořadí Pink, v komedii Thanks for Sharing nebo španělském životopisném snímku 33 días.

Co z tohoto žebříčku vyplývá? Že vůbec není cool pojmenovat volbu nejhezčích a zároveň nejslavnějších žen Spojených států amerických „Nejkrásnější známá osobnost USA“, ale prostě „Nejkrásnější žena světa“, což je pěkná pitomost :-D.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také