O čem bude důchodcovské RED 2?

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Retired and Extreme Dangerous – RED, tak zní název americké akční komedie z roku 2010. Film byl u diváků oblíbený a v kinech taky celkem slušně obstál, takže se letos v létě můžeme těšit na pokračování.

RED 2 - Nový plakát

K nabitému hvězdnému obsazení, které zahrnovalo jména jako Bruce Willis, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, nebo John Malkovich se tentokrát přidají i Anthony Hopkins, Byeong-heon Lee a Catherine Zeta-Jones. Summit Entertainment zveřejnilo nový plakát k filmu, fanoušci si na něm mohou  vyzkoušet, jestli poznají jednotlivé herce zezadu. Je to těžší, než se na první pohled zdá.

V Red 2 (první upoutávka zde) bude Frank Moses a jeho tým pátrat po zmizelém přenosném jaderném zařízení, které se nesmí dostat do špatných rukou. Proti nim bude stát skupina teroristů, nájemní vrazi a vládní úředníci. Film je z části (stejně jako první díl) takové „road movie“ a nabídne nám nakouknout do Moskvy, Londýna a Paříže. Režísérského křesla se ujal Dean Parisot a Česká premiéra se datuje na 8.8. 2013.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také