Jak jste si mohli všimnout, snažíme se informovat o dění kolem Pražského filmového orchestru. Poslední velký koncert se konal v prosinci loňského roku v Rudolfinu. Nyní přichází čas na další porci skladeb známých z filmových pláten.

Již tuto neděli 17. února bude od 19:30 hostit sál kina Lucerna další koncert nabitý filmovou hudbou. Zveřejněný program je bohatý. Návštěvníci si budou moci vychutnat melodie od známých filmových skladatelů z filmů, jako jsou například: Harry Potter a Ohnivý pohár, Trója, Hvězdné Války, Letopisy Narnie, Spider-man nebo Fantomas. Nepochybuji, že budou následovat i nějaké přídavky. Každý si může přijít na své.

PFO_poster_2_2013

Podle posledních informací jsou lístky už téměř vyprodány. Aby taky ne, když je tento orchestr svým založením jediný u nás a nabízí unikátní možnost poslechnout si oblíbené melodie filmových fanoušků.

Orchestr bude hrát jako vždy pod taktovkou svého zakladatele a dirigenta Jiřího Korynty. Zpěvem některé skladby doprovodí David Vostrý s Eliškou Linhartovou.

Vám co máte zakoupeny lístky, přeji nádherný hudební zážitek a pro ty co si je koupit nestihli, a nejen pro ně, nabízím záznam skladby z filmu Návrat do budoucnosti III, kterou bylo možno slyšet na prosincovém koncertu.

httpv://youtu.be/pPRcX209L-A

Více na www.praguefilmorchestra.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno