Christopher Nolan natočí sci-fi Interstellar!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Když Christopher Nolan po dokončení třetího Batmana sliboval delší pauzu před dalším projektem, nejeden jeho fanoušek z toho byl otrávený. Přestávka se ale nejspíše přesouvá na neurčito, jelikož jeden z největších filmařů současnosti prozradil, že se svým bratrem Jonathanem chystají sci-fi s názvem Interstellar. A až se dočtete, o čem snímek bude pojednávat, poskočíte radostí.

Scénář, na kterém pochopitelně pracuje Jonathan, je inspirovaný prací Kipa Thorna (americký teoretický fyzik, známý svými bohatými příspěvky v oblasti gravitační fyziky a astrofyziky a taky tím, že učil celou generaci vědců. – wikipedia)

Dříve se hovořilo, že by snímek na základě těchto poznatků mohl natočit Steven Spielberg. Ten ale má momentálně plné ruce práce se sci-fi Robopocalypse a tak je jeho účast na Interstellar velmi nepravděpodobná. Bratři Nolanové tak opět spojí své síly, jako tomu bylo už dříve u posledních dvou dílů Temného rytíře, Dokonalého triku a Mementa. Christopher bude režírovat a produkovat, Jonathan napíše scénář.

Zatím víme jen to, že se můžeme těšit na skupinku badatelů, která cestuje červí dírou a snaží se vypořádat s časovými posuny a alternativními dimenzemi. A právě s těmito fyzikálními záležitostmi by měl pomoci Kip Thorn. Christopher Nolan natočí Interstellar pro Paramount ve spolupráci s Warner Bros. a všichni blázni do Science fiction očekávají tuhle bombu s otevřenou náručí!

O dalších novinkách ohledně nového filmu Christophera Nolana, který mimochodem produkuje Muže z oceli, vás budeme určitě informovat. V jakém stádiu jsou práce na filmu, kdy může padnout první klapka, to ukáže teprve čas.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také