Druhý Trailer: Django Unchained (2012)

Přečtěte si

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Djagno Unchained (Nespoutaný Django) je nejnovější projekt jednoho z nejlepších filmových tvůrců současnosti – Quentina Tarantina (Kill Bill, Pulp Fiction). Tento velmi očekávaný snímek se nyní představuje v novém traileru. Ten je mnohem vtipnější, než by si měl film o otroctví dovolit, ale takový už Tarantino je, prostě dělá filmy po svém.

Django

Trailer nám nabídne plno nových záběrů, hlavně na Djangovu ženu Broomhildu (Kerry Washington) a na jejího majitele Calvina Candie (Leonardo di Caprio). Objeví se také Samuel L. Jackson jako Stephen a  Jonah Hill, který bude hrát zřejmě jednu z osob, o kterou má velký zájem lovec odměn Dr. King Schultz (Christoph Waltz) a k nalezení těchto lidí mu má pomoci právě Django (Jamie Foxx) a to protislužbou za pomoc při hledání jeho ženy. Preview k filmu si přečtěte zde Django Unchained.

httpv://youtu.be/ztD3mRMdqSw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také