Komiks Peanuts poputuje do celovečerního filmu

Přečtěte si

Autor

David661
Opovrhovaný hnidopich, egoista, ničema a pokrytec, který miluje filmovou tvorbu Christophera Nolana, Tima Burtona, Stevena Spielberga, Davida Finchera a dalších.

Peanuts se dočká vlastního filmu! – Mluvilo se o tom již dříve… Teď ale už víme, že studio Fox zfilmuje oblíbený komiks „Peanuts„, ze kterého my Češi budeme nejspíše znát pouze nejoblíbenější postavičku – Snoopyho. Pokud nejste z této informace příliš nadšení, chytáte se za hlavu se slovy „Proč kazit další klasiku zfilmováním?“, tak potom mějte na paměti, že na scénáři k filmu spolupracují Craig Schulz a Bryan Schulz, což jsou potomci Charlese Schulze, autora knižních předloh. Doufejme tedy, že trocha talentu po Charlesu Schulzovi v nich zbylo.

A zatím to vypadá, že se dočkáme takového zfilmování, jako se minulý rok dočkal seriál Šmoulové. Tím chci říct, že se můžeme těšit na hraný film s digitálně upraveným Snoopym. Režie by se měl ujmout Steve Martino, režisér divácky poměrně úspěšné Doby ledové 4.

peanuts

Peanuts je komiks s příjemným humorem a skvělou pohodovou atmosférou, doufám tedy, že se filmová verze oblíbeného komiksu nakonec povede a budeme se mít na co těšit. Premiéra je prozatím naplánovaná na 25. listopad 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také