Trailer na Hansel and Gretel: The Witch Hunters je tu!

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Když se řekne Jeníček a Mařenka tak si představíte děti přilepené k televizi jako magnet, jak hltají slavnou pohádku o bratrovi a sestře, kteří zabloudili v lese, aby později našli perníkovou chaloupku a v ní děsivou čarodějnici. Stejným způsobem začíná i nadcházející film Hansel and Gretel: The witch hunters. Jenže to co následuje poté, pro dětičky asi není.

Poté se totiž rozjíždí pořádná akční jízda plná zbraní a dobře mířených ran spektakulárně doprovázena velmi slušnými maskami, které rozhodně straší. Filmová fantasy, ve které se představí nová akční hvězda Jeremy Renner a sličná Gemma Atherton, měl vyjít už letos v březnu, ale dotáčení a následné vybrušování výsledku způsobilo, že Paramount naplánoval premiéru na leden 2013.

Z traileru je patrné, že snímek bude lákat na chemii mezi oběma sourozenci a hlavně fantasy prostředí plné lesního porostu a létajících čarodějnic. Ve snímku se objeví mj. Peter Stormare nebe Famke Janssen. Snad trailer neukázal to nejlepší.

httpv://youtu.be/2sYngYYVNmE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také