Trailer na Hansel and Gretel: The Witch Hunters je tu!

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Když se řekne Jeníček a Mařenka tak si představíte děti přilepené k televizi jako magnet, jak hltají slavnou pohádku o bratrovi a sestře, kteří zabloudili v lese, aby později našli perníkovou chaloupku a v ní děsivou čarodějnici. Stejným způsobem začíná i nadcházející film Hansel and Gretel: The witch hunters. Jenže to co následuje poté, pro dětičky asi není.

Poté se totiž rozjíždí pořádná akční jízda plná zbraní a dobře mířených ran spektakulárně doprovázena velmi slušnými maskami, které rozhodně straší. Filmová fantasy, ve které se představí nová akční hvězda Jeremy Renner a sličná Gemma Atherton, měl vyjít už letos v březnu, ale dotáčení a následné vybrušování výsledku způsobilo, že Paramount naplánoval premiéru na leden 2013.

Z traileru je patrné, že snímek bude lákat na chemii mezi oběma sourozenci a hlavně fantasy prostředí plné lesního porostu a létajících čarodějnic. Ve snímku se objeví mj. Peter Stormare nebe Famke Janssen. Snad trailer neukázal to nejlepší.

httpv://youtu.be/2sYngYYVNmE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také