Trailer: Fire with Fire (2012)

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Fire with Fire je nový akční thriller režiséra Davida Barretta a vypráví příběh Jeremyho Colemana (Josh Duhamel), hasiče, který se stane svědkem vraždy, spáchané Haganem (Vincent D’Onofrio). Jeremy udělá to, co by udělal asi každý. Uteče a jde na policii. Když pak identifikuje vraha, vše se zvrtne. Hagan totiž ví o Jeremym všechno a ten je zařazen do programu na ochranu svědků. Ale ani to Haganovi nezabrání, aby po něm šel a tak pro Jeremyho začíná boj o získání svého starého života a o záchranu milovaných.

Fire

Dále hrají: Bruce Willis, Rosario Dawson, 50 Cent. Fire with Fire je straight-to-dvd film, takže nepůjde do kin. Datum vydání je 6. 11. 2012. Na DVD a Blu-Ray nás také čekají bonusy v podobě komentářů herců, řežiséra a rozhovorů.

httpv://youtu.be/j9Auh9MI-Kw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také