Bruce Campbell je nadšený z předělávky hororu Evil Dead

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Herec Bruce Campbell, hlavní postava kultovního hororu Evil Dead (Lesní Duch), poskytl menší rozhovor a v něm sdělil vlastní pocity z  restartu celé série, kterou také produkuje.

Nejdříve Campbell vysvětlil, v čem je remake odlišný od originálu. „Nechtěli jsme ty samé postavy. Je to svým způsobem originál, vydatně čerpající z původní verze. Pět mladých lidí jede na chatu a zažijí noční můru. Stejný základ, ale uvidíte jiné schéma,“ uvedl Campbell.

Režíruje Fede Alvarez, který se proslavil amatérským krátkým filmem o útoku robotů na uruguayské hlavní město. „Fedeho si Sam Raimi vybral osobně, a to něco znamená,“ podotkl Campbell a dodal. „Už jsem viděl první verzi a je parádní!

Ten film bude stejně zapamatováníhodný, jako originál, přestože půjde vlastní cestou,“ dodal na závěr producent chystaného snímku.

Evil Dead má premiéru naplánovanou na duben 2013. V hlavních rolích se představí nepříliš známí herci v čele s Jane Levy, Shiloh Fernandez a Elizabeth Blackmore.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také