Fantastic Four mají režiséra, Daredevil ne!

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

Poslední film Fantastické čtyřky nebyl moc velký zázrak a tak padlo jasné rozhodnutí o restartu. Teď má tahle slavná skupina hrdinů režiséra. Je jím Josh Trank, který natočil letošní úspěšnou Kroniku. Očekávání od fanoušků jsou veliká a tak doufejme, že mladý režisér vezme tento reboot z opačného konce, než jak byl natočen poslední film této čtveřice. Jako příklad, že comicsová týmovka se dá s přehledem natočit, se můžou brát Whedonovi Avengers.

Dobře nakročeno k realizaci měl i slavný Daredevil, ale bohužel slepý právník potírat zločin v nejbližší době asi moc nebude, protože přišel o režiséra Davida Sladea, který o projekt projevoval velký zájem. Kvůli seriálovému Hannibalovi zkrátka na Daredevila nemá tolik času, kolik by potřeboval. Jelikož se jedná o jednu z nejslavnějších Marvel postav, bylo by velké překvapení, kdyby byl tento projekt jen tak zahozen. Přece jenom potenciál má tahle postava veliký.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také