Box office č. 12: Nový Spider-Man střádá miliony

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Po týdnu do amerických kin vtrhl restartovaný Spider-Man a thriller Saveges a trochu zamíchali žebříčkem tržeb za víkend od 6. do 8.července.

1) The Amazing Spider-man
Pro někoho očekávaná událost roku a pro jiného zbytečný restart pod taktovkou Marca Webba a Andrew Garfieldem a Emmou Stone v hlavních rolích si nevede špatně, ale na letošní absolutní špičku to ovšem mít nebude a i přes to, že filmu předcházela masivní propagační kampaň. Oproti minulé sérii od Sama Raimiho ve výdělcích za premiérový víkend hodně zaostává. Za první víkend nastřádal 62 milionů a celosvětově zatím 346 mega.

Tržby za první víkend: Spider-man, Spider-man 2, Spider-man 3 

2) Ted
Sprostý medvídek od režiséra Setha MacFarlaneho pořád skvěle vydělává a s 32 miliony za poslední víkend a 139 miliony celosvětově je výrazně v plusových číslech.

3) Brave
Že by byl nový animák od Pixaru výrazně v plusu, se říct nedá. Za poslední víkend si takhle zrzka s lukem připsala dalších 20 mega a celosvětově se vyšplhala na 213 milionů, ale to je zatím jenom o 28 milionů více než rozpočet filmu.

4) Savages
Thriller s hvězdným obsazením (Benicio Del Toro, Salma Hayek, John Travolta) a režiséra Olivera Stonea, který režíroval oba díly Wall Street, vydělal za první víkend 16 milionů. S rozpočtem 45 milionů to žádný zázrak není.

Savages: Trailer

5) Magic Mike
Film o partě chlapů pracujících jako striptéři za směšný rozpočet 7 milionů a zvučnými jmény jako Channing Tatum nebo Matthew McConaughey, si za poslední víkend připsal dalších 16 milionů a z domácích kin už mají celkový zisk  75 milionů.

Filmy pod TOP 5
6. Tyler Perry’s Madea’s Witness Protection (10 mil.)
7. Madagascar 3 (7,5 mil.)
8. Katy Perry: Part of Me (7,1 mil.) NOVINKA
9. Moonrise Kingdom (4,5 mil.)
10. To Rome with Love ( 3 mil.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také