Data premiér dalších filmů Hunger Games

Přečtěte si

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Po masakrálním úspěchu filmu (alespoň v USA) podle úspěšných knih S. Collins Hunger Games se studio Lionsgate pustilo do plánování filmových pokračování. Stejně jako finální Harry Potter nebo poslední kniha ságy Twilight, bude poslední kniha HU – Mockingjay (Síla vzdoru) – rozdělená na dvě části.

Na druhý film se můžeme těšit 22. listopadu 2013 a pak to půjde jak na drátku, 21. listopadu 2014 bude Mockingjay part 1 a o rok později (20. listopadu 2015) finální Part 2. Tak to vypadá, že listopad bude ve znamení teenage zábavy. Tenhle rok  se v listopadu rozloučíme s upíry a další léta bude ve znamení Hladových her. Jen ať se ten plán splní 🙂

BTW: Četli jste knihy? Víte kdo bude hrát Plutarcha Heavensbeeho? Philip Seymour Hoffman, yay!

2 KOMENTÁŘE

  1. Nechápu, proč zase změnili oficiální český název třetího dílu… 😀 "Hunger Games: Reprodrozd" by znělo mnohem líp 😀

  2. čítam čítam….zrazu som našla toto:HU – Mockingjay (Síla vzdoru)……aká Síla vzdoru?! len ta pre informáciu, Mockingjay znamená Drozdajka ale šak nevadí……..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také