Studuje Andrew Garfield Thanose?

Upozornění: Pokud jste neviděli potitulkovou scénu v Avengers, obsahuje článek spoiler (závěrečná scéna nemá nic společného s příběhem)

Všichni moc dobře víme, jak rádi tvůrci prudí fanoušky a dávají jim falešné stopy. A my fandové, všechny tyhle falešné stopy rádi sledujeme. Takže k věci. Server Dailymail.co.uk informoval o tom, že představitel hlavního hrdiny nového Spider-mana Andrew Garfield byl spatřen (a vyfocen) s několika komiksy v ruce. To by samo o sobě nic neznamenalo, jenže ono nešlo o ledajaké komiksy. Byly to čísla s Thanosem, což je zatraceně slavný záporák, který se objevil právě v potitulkové scéně Avengers. Takže jsou tu dvě možnosti. Buď se opravdu studia dohodla a Garfield pročítá historii nového Marveláckého záporáka a nebo je tu druhá a daleko více pravděpodobná možnost. Garfield prostě prudí. Tohle tvůrci i herci dělají rádi. Od prvního traileru až po návštěvu kina jsem upřímně doufal, že Spider-man dostane své cameo, nedostal. A tak tohle může být jen další falešná vlaštovka. To ale vůbec nevadí, protože fandové mají konečně o čem diskutovat. Garfield do Avengers? Sen.

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Komiks, který má Garfield na vrchu je Avengers Assemble v2 04 (a pod ním podle všeho jsou díly předchozí). Jde o sérii, která je sotva v půlce (vydány teprve 4 ze 7 částí) a Thanos tam byl všeho všudy jen asi ve 4 okéncích a o jeho minulosti tam nebylo zatím takřka ani zbla. Tuhle fotku si lze vysvětlit pouze tak, že si Garfield rád sem tam přečte nějaký ten komiks.

    • To je samozřejmě taky možnost. Ale spíš mi to přijde jako taková legrace z jeho strany, všichni víme jak Marvel rád prudí. Hlavně protože tohle foto už obletělo svět a řeší se skoro všude 🙂
      Každopádně díky za reakci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno