Need For Speed se dočká filmové verze!

Skvělá novinka zasáhla všechny fanoušky rychlých aut. Přestože existuje našlapaná série s názvem Fast and Furious, závisláci na slavné videohře Need for Speed se dočkají filmové verze a to už za dva roky. Vše mají pod palcem šéfové z DreamWorks, kteří tuto novinu oznámili na počátku víkendu.

Hra od známé skupiny EA Sports vydělala od vzniku prvního dílu ohromné čtyři miliardy dolarů a stala se jednou z nejvýdělečnějších her vůbec. Není divu, že DreamWorks cítí šanci na finanční úspěch i z filmové verze. Režírovat bude Scott Waugh, kterého můžeme znát z letošního Act of Valor.

Příběh mají na starost bratři Gatinsové. Natáčet by se mělo někdy počátkem roku 2013, aby se stihla premiéra o rok později. Story bude čerpat z prostředí a celkového konceptu pc hry, tzn, patrně se dočkáme rychlých aut prchajících před policejními auty (možná i helikoptérami), krásných žen a efektních závodů.

Bratři Gatinsové a EA Sports vytvořili fantastické universum a příběh, který fanoušky počítačových her přikoval k židlím. My jsme velmi natěšeni, že budeme mít možnost tuto slavnou sérii převést na filmová plátna. Věříme, že výsledkem bude velmi zábavní jízda,“ uvedla Stacey Snider, předsedkyně představenstva a spoluprezidentka DreamWorks.

Co myslíte vy? Trumfne NFS zajetou značku jménem Fast and Furious? Nebo se bude film snažit vyšlapat si vlastní cestičku a nabídne zdaleka něco jiného, než akční sága s Vien Dieselem.