Hangover 3 se vrátí do Las Vegas. Natáčet se bude i v Mexiku.

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Vlčí smečka se už brzy sejde ve třetím pokračování komedie Hangover (Pařba ve Vegas, Pařba v Bangkoku). Produkce začíná v září tohoto roku a kolem projektu se snáší první zajímavé informace. Údajně se bude opět točit v Las Vegas, Los Angeles i největším mexickém městě Tijiuana.

Některé další zdroje uvádí, že se bude opět natáčet v Caesarově paláci, ale i mimo něj. Zápletka filmu nebyla zatím oficiálně představena, ale šušká se, že hlavní duo Stu (Ed Helms) a Phil (Bradley Cooper) se pokusí unést Alana (Zach Galifianakis) z ústavu pro duševně choré, kde si zřejmě obézní sympaťák léčí své zážitky z předchozích dvou kocovin.

Todd Phillips zase režíruje, scénář píše Craig Mazin (Scary Movie 3, Scary Movie 4, Superhrdina). Třetí Pařba se v kinech objeví od 24. května 2013 a vrátí se i Mike Tyson.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také