Soutěž o DVD (2.) – Strašáci / Straw Dogs (2011)

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Po dvou týdnech se opět hlásíme se soutěží o film na DVD, který nám daroval internetový obchod arara.cz. Dnes a vlastně po celý týden budeme soutěžit úplně novým způsobem. Právě díky této soutěži můžeme pořádně rozjet i naši webovou novinku.

Každý z vás, kdo se chce zúčastnit soutěže o thriller Strašáci (Straw Dogs) z minulého roku, bude muset zapojit trochu své kreativity a pomocí formuláře / novinky našeho webu nám zaslat nějakou filmovou zprávičku. Váš článeček nesmí být o ničem, co už zde na webu bylo napsáno. Publikovat můžete jakoukoliv novinku z celého filmového světa. Po odeslání si vaši zprávičku přečteme a pokud bude v souladu s pravidly, zveřejníme ji na našem webu i Facebooku. Počet zpráviček není nijak omezen!

NAPIŠ VLASTNÍ FILMOVOU ZPRÁVIČKU DO SOUTĚŽE

Posílat můžete své články do soboty (2. 6. 2012). V ten den zveřejníme všechny vaše zprávičky v jednom článku a čtenáři webu budou pomocí ankety hlasovat o té nejlepší, která se jim zdá nejzábavnější nebo nejlépe napsaná. Film na DVD získá ten, který dostane od čtenářů nejvíce hlasů v anketě.

UPDATE: DVD získává Jan Suchan se zprávičkou o Blade Runner 2.

3 KOMENTÁŘE

  1. To je teda přístup….prý hlasování v anketě. Zase to šlo někomu do kapsy jako Rathovi krabice s vínem. Proč píšete pravidla, když se jich stejně nedržíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také