Soutěž o DVD (2.) – Strašáci / Straw Dogs (2011)

Přečtěte si

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo...

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film...

Nejlepší motivy od legendárního Ennia Morriconeho. Zaposlouchejte se

Ennio Morricone zemřel ve věku 91 let. Hudbu skládal prakticky už od školky, jeho skladatelská kariéra tak trvala zhruba...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Po dvou týdnech se opět hlásíme se soutěží o film na DVD, který nám daroval internetový obchod arara.cz. Dnes a vlastně po celý týden budeme soutěžit úplně novým způsobem. Právě díky této soutěži můžeme pořádně rozjet i naši webovou novinku.

Každý z vás, kdo se chce zúčastnit soutěže o thriller Strašáci (Straw Dogs) z minulého roku, bude muset zapojit trochu své kreativity a pomocí formuláře / novinky našeho webu nám zaslat nějakou filmovou zprávičku. Váš článeček nesmí být o ničem, co už zde na webu bylo napsáno. Publikovat můžete jakoukoliv novinku z celého filmového světa. Po odeslání si vaši zprávičku přečteme a pokud bude v souladu s pravidly, zveřejníme ji na našem webu i Facebooku. Počet zpráviček není nijak omezen!

NAPIŠ VLASTNÍ FILMOVOU ZPRÁVIČKU DO SOUTĚŽE

Posílat můžete své články do soboty (2. 6. 2012). V ten den zveřejníme všechny vaše zprávičky v jednom článku a čtenáři webu budou pomocí ankety hlasovat o té nejlepší, která se jim zdá nejzábavnější nebo nejlépe napsaná. Film na DVD získá ten, který dostane od čtenářů nejvíce hlasů v anketě.

UPDATE: DVD získává Jan Suchan se zprávičkou o Blade Runner 2.

3 KOMENTÁŘE

  1. To je teda přístup….prý hlasování v anketě. Zase to šlo někomu do kapsy jako Rathovi krabice s vínem. Proč píšete pravidla, když se jich stejně nedržíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také