Box office č. 7: Nástup MIB 3 ve velkém stylu

Přečtěte si

Kosmonaut z Čech: Netflix pošle Adama Sandlera do vesmíru

Kniha spisovatele Jaroslava Kalfaře Kosmonaut z Čech dostane filmovou adaptaci od Netflixu. V hlavní roli kosmonauta Jakuba Procházky se...

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

Autor

Po týdnu je tu opět náš pravidelný přehled tržeb, tentokrát za víkend 25 – 27. května. Do kin přišly dvě novinky, které se hned umístily v TOP 5.

1) MIB 3
Kolem nového pokračování Můžu v černém se dlouho motalo spousto otazníků, především co se scénáře týče a vůbec nebylo jasné, jak to celé dopadne. Studio Sony si nakonec s úsměvem může říct, že to nedopadlo zas tak špatně, protože 70 milionů za první víkend je hodně slušné, celosvětově mají na kontě 203 milionů.

MIB 3: Trailer, Fotogalerie

2) The Avengers
Super parta od Marvelu je přece jenom v kinech už čtvrtý týden a částky už nejsou tak vysoké, jako mají právě Muži v černém a proto se tentokrát Avengers musí spokojit s druhým místem. 46,9 mil. za tento víkend je pořád skvělé a s celosvětovými tržbami 1,3 miliardy ztráta prvního místa určitě nemrzí.

3) Battleship
Blockbuster, který zafungoval mimo USA stále pokračuje ve slabých výkonech a 13,8 mil. za tento víkend to jenom dokazuje. 47,3 mil. za dva týdny v USA je opravdu oproti 232,7 milionům mimo Ameriku opravdu slabé.

4) The Dictator
Černý humor Cohena stále baví a ukazují to i čísla za tento víkend. 11,8 milionů za tento víkend a 93,3 celosvětově je solidní výdělek.

5) Chernobyl Diaries
Na páté místo se po čtyřech dnech dostal nový horor a na konto si připsal 9, 3 milionu. To je na horor dost dobré.

Trailer: Chernobyl Diaries

Propadák týdne!
Film Battleship je v USA dost velkým fiaskem. Od projektu, do kterého se vložilo 209 milionů, je 280 nevyhovující, zvláště , když tento snímek měl být hitem především v Americe. Propad 46% oproti minulému víkendu opravdu nutí k zamyšlení nad tím, kde se udělala chyba.

Filmy pod TOP 5
6. Dark Shadows (7,5 mil.)
7. What to Expect When You´re Expecting (7,1 mil.)
8. The Best Exotic Marigold Hotel (6,4 mil.)
9. The Hunger Games (2,3 mil.)
10. Think Like a Man (1,4 mil.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také