Box office č. 5: Diktátor, Burton a Avengers

Přečtěte si

Autor

Minulý víkend vládli Avengers a za víkend 11-13. května tomu také není jinak. Burtonovy Temné stíny dosáhly své předpokládané částky, Hunger Games po dlouhé době opustilo elitní trojku a do kin vtrhl Diktátor.

Sacha Baron Cohen na scéně
Po opravdu divném Brunovi se Sacha opět vrací s novou kadencí hlášek. Tentokrát jako diktátor silně připomínající Fidela Castra. Po prvním dni v amerických kinech si připsal zatím solidních 4,175 milionu a vyhlídky jsou hodně slibné. Už jenom proto, že tento druh humoru vždy bavil dost lidí po celém světě.

The Dictator: Trailer

1) The Avengers
Asi není třeba připomínat, že tenhle milník v comicsových filmech bude bude vydělávat hodně dlouho a za poslední víkend si Avengers vydělali 103 mega jenom z amerických kin a během týdne podle očekávání překonali 1 miliardu. Momentálně se celosvětové tržby vyšplhaly na 1 042 513 000 dolarů!

2) Dark Shadows
Tim Burton a Johnny Depp to opět dali dohromady a podle předpokladů dosáhli očekávané částky za první víkend. To je 29,7 mil. a celosvětové zatím 73,1 milionu. Překročit tak rozpočet 150 milionů by neměl být výraznější problém.

3) Think Like a Man
V nejlepší trojce se stále drží tahle romantická komedie, která za poslední víkend vydělala 5,8 mil a na kontě má za čtyři týdny 83,5 milionů.

4) The Hunger Games
Po osmi týdnech Hunger games stále vydělávají a i když to je za poslední pouze 4,5 mil. stále se drží v TOP 5 a vůbec to nevypadá na to, že by se měl konat nějaký rapidní propad.Celosvětově už mají vyděláno 632,3 milionů.

5) The Lucky One
Zac Efron stále tahá lidi do kina a za poslední víkend nahrabal dalších 4,1 milionů. Celosvětově už se nastřádalo 77,6 mil. za čtyři týdny.

Filmy pod TOP 5
6. The Five – Year Engagement (3,3 mil.)
7. The Pirates! Band of Misfits (3,1 mil.)
8. The Best Exotic Marigold Hotel (2,7 mil.)
9. Chimpanzee (1,8 mil.)
10. Safe (1,4 mil.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také