Filmový Podcast: Spin-Off č. 4

Přečtěte si

Armáda mrtvých: Snyderův zombie heist má první trailer

Není to tak dávno, co se Armáda mrtvých objevila v sestřihu Netflix filmů pro tento rok. Tentokrát už Zack Snyder...

10 originálních filmů, které v březnu uvede Netflix

Netflix má za sebou docela fajnový start roku. Služba uvedla několik výborných kousků (Bílý tygr, Jako v bavlnce, Čističi...

8 dalších českých filmů, které právě přidal Netflix

Nový týden, nová porce českých filmů na Netflixu. Balíček osmi titulů tentokrát přináší nejlepší český film z roku 2011,...

Autor

Tekat00
Brakomil.

Po několika smolných týdnech konečně vychází náš filmový podcast! Dnes se to bude točit převážně kolem dvou velice očekávaných filmů, ke kterým jsme dodali všechno, co víme. Prometheus a Avengers! Zmíníme Miloše Formana i trailery na třetí Mass Effect. Uslyšíte dvě nové rubriky a to Souboj seriálů a Filmy, které jsme viděli. Přejeme příjemný poslech.

PS: Omlouvám se za přeřek. V podcastu mluvím o někom, kdo se jmenuje Silver Bullet. Spletl jsem si ho s hrdinou ze hry Freedom Force, myslel jsem Marveláka jménem Quicksilver. Další odkazy související s tímto Podcastem: Guy Pearce (Prometheus) – Komiks Captain America – Nicolas Cage – Community – Suits – Paintball v Community.

 

2 KOMENTÁŘE

    • Taky mě to zarazilo, ale ve svých letech to už určitě vypiloval. Na Oscarech za Přelet přízvuk ještě nic moc… Jinak parádní podcast, asi zatím nejlepší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také