Horor Insidious bude pokračovat v roce 2013

Jeden z nejúspěšnějších hororů minulého roku se dočká pokračování v roce 2013. Řeč je o americkém Insidious režiséra Jamese Wana, který stojí i za úspěšnou sérií Saw, přesněji za prvním dílem z roku 2004. Natočení sequelu se dalo očekávat už delší dobu a to především za výdělečnou činnost prvního dílu. Ten stál pouhých půl druhého milionu amerických dolarů a dokázal si vydělat neuvěřitelných 95.

Radost můžeme mít i z návratu celého filmařského týmu. Na post režiséra se vrací James Wan, scénář opět napíše Leigh Whannell a produkovat bude James Blum. Vše je oficiálně potvrzené a slova tvůrců zněla takto:

S obrovským nadšením můžeme prozradit, že pracujeme na pokračování divácky úspěšného hororu Insidious. Cítíme, že jsme z předcházejícího projektu mohli vytěžit víc a proto se o to tentokrát pokusíme. Celý tým zústává stejný a fanoušci se můžou těšit na úžasné pokračování.

Natáčet by se mělo začít koncem tohoto roku, ale více drží tvůrci pod pokličkou. James Wan dále chystá thriller The Conjuring (2013) a v hlavních rolích se představí Vera Farmiga (Zdrojový kód) a Patrick Wilson, známý taktéž z Insidious. Zde se můžeme prý opět těšit na spoustu démonů a duchů.

Kdo hrůzostrašný thriller/horor Insidious ještě neviděl, tak určitě doporučuji. Rozhodně nebudete litovat. Film se především točí okolo astrálního cestování, které ještě hůře vypadá, než zní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno