J. J. Abrams startuje Star Trek 2

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ještě neznáme oficiální název filmu, přesto víme, kdy se začne natáčet. 15. ledna 2012 padne první klapka. Finální přípravy jsou v plném proudu a Paramount hlásí, že je připraveno vložit do pokračování Abramsova Star Treku mnohem více peněz, než tomu bylo u první dílu z roku 2009. Film se objeví v kinech nejdříve v létě 2013, pokud půjde vše podle plánu.

Scénárista Roberto Orci prozradil, že scénář je připravený už nějakou dobu, ale doteď probíhaly určité změny, o které se postarali spolu autoři scénáře Alex Kurtzman a Damon Lindelof. Ti měli na práci několik přepisů, který proběhl rovnou třikrát. Všichni tři se shodli, že tyto přepisy většinou zlepší celý scénář, takže se můžeme těšit na pořádné dobrodružství, i když jednička nasadila laťku hodně vysoko.

TrekMovie prohlásil, že většina přípravných prací na projektu je hotová a že spousta replik z roku 2009 bude znovu oprášená. Dokonce se k nám dostala informace, že Abrams se svým týmem vyrazil na Havaj, kde hledá vhodné prostředí pro novou planetu. Převážně se jinak bude natáčet v Los Angeles. (Ve vesmíru se točit nebude).

Nedávno jsme také informovali o záporákovi pro Star Trek 2. A tím by měl být Benicio del Toro. Přečíst si o tom můžete zde. Prozatím žádné nové role nepřibyly. Posádka z prvního dílu zůstává pochopitelně bez změny. Můžeme očekávat, že více se o Star Treku dozvíme těsně před natáčením. Určitě budeme vyhlížet název, nové postavy a del Torova záporáka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také