Prolog The Dark Knight Rises potvrzen

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Minulý týden se proslýchalo, že uvidíme zhruba šest minut ze závěrečného dílu  trilogie Christophera Nolana, podobně jako tomu bylo u Temného rytíře z roku 2008. Tahle zpráva byla oficiálně potvrzena. Úvod „Vzestupu Temného rytíře“ uvidíme před každou projekcí Mission: Impossible Ghost Protocol, ovšem pouze v IMAX kinech. Má to jeden háček. Scéna z Batmana nebude v digitální verzi a navíc bude promítána 70mm svitkem.

V roce 2007 jsme zase měli možnost vidět úvodní scénu z Temného rytíře. Tenhle prolog se promítal zároveň s filmem Já, legenda. K vidění byla samozřejmě bankovní loupež v Jokerově bezchybném podání.

Mission: Impossible Ghost Protocol má v České republice premiéru stanovenou na 15. 12. 2011. Zatím nejsou žádné informace, jestli „Batmanův“ prolog uvidíme i v našich kinech. Každopádně můžete zajít na Toma Cruise a přesvědčit se sami.

Ještě jedna otázka: Co myslíte, že na nás Nolan v úvodních minutách The Dark Knight Rises vybalí? Batmanův únik gothamskými ulicemi nebo seznámení se s některou ze záporných postav?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také