Policajt v Beverly Hills: Axel F: Podívejte se, jak vznikala ikonická znělka k návratu legendy

Zdroj: Netflix

Titulní skladbu k sérii Policajt v Beverly Hills zná možná více lidí, než už tak slavnou sérii. S jejím návratem v podobě nadprůměrně hodnoceného a očekávaného pokračování tak není divu, že se vrací i ikonická znělka. Přinášíme vám exkluzivní video s českými titulky, kde nám tvůrci shrnou, jak probíhalo nahrávání.

Videem nás pochopitelně provede skotský skladatel Lorne Balfe, který je pod celým soundtrackem podepsán. Vidíme pak záběry z nahrávání nové, upravené verze notoricky známých hudebních tónů. A je vidět, že se zde opravdu odráží snaha podtrhnout fakt, že na snímek se čekalo dlouhých třicet let.

Čtěte recenzi: Kus slušného oldschoolového filmu! Návrat Eddieho Murphyho v ikonické roli nezklame

Krom něj se zde samozřejmě objeví i herci hlavních rolí, tedy Eddie Murphy a Joseph Gordon-Levitt, a oba přidají svou trošku do mlýna, co se týče toho, jak hudbu k Policajtovi v Beverly Hills vnímají.

O režii se postaral Mark Molloy podle scénáře, na němž se podíleli Daniel Petrie Jr., Josh Appelbaum, Will Beall a André Nemec. Krom zmíněné dvojice dále hrají Kevin Bacon, Paul Reiser, Judge Reinhold, John Ashton, Bronson Pinchot, Taylour Paige, James Preston Rogers, Damien Dia, a další.

Detektiv Axel Foley (Eddie Murphy) je zpátky v ulicích Beverly Hills. Život jeho dcery (Taylour Paige) je totiž v ohrožení, a tak oba dva spojí síly s novým parťákem (Joseph Gordon-Levitt) a starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Johnem Taggartem (John Ashton), aby společně zatopili zločincům a odhalili velké spiknutí.

Policajt v Beverly Hills: Axel F je k vidění na Netflixu od 3. června.

Zdroj: Netflix