Dojemný snímek s Wahlbergem a jeho čtyřnohým kamarádem je dostupný online

Zdroj: Lionsgate

Příběhy o poutu mezi lidmi a zvířaty jsou dojemné jako žádné jiné a reagují na naši hluboce zakořeněnou touhu po hlubším smyslu přírody. Film Nezlomní, ve kterém hrají Mark Wahlberg a pes Ukai, na tyto požadavky dokonale reaguje. Ke zhlédnutí je nově na platformách DaFilms, Kuki a dalších.

Adventure Race je extrémně vzrušující sportovní disciplína. Jedná se o několikadenní závod týmů s mnohakilometrovým náročným terénem. Jeho účastníci zdolávají hory, zurčící řeky, nesjízdné trasy, pěšky, na kole, na kajaku a záleží jen na tom, kdo je nejrychlejší. Kromě toho musí týmy prokázat dobrou organizaci a spolupráci, aby v divočině přežili.

Čtěte také: Návrat režijního mistra Mela Gibsona! Thriller s plešatým Wahlbergem na palubě letadla vypadá skvěle

Michael (Mark Wahlberg) sestavuje tým, který se má takové akce zúčastnit. Nejde však o ledajaký závod, ale o mistrovství světa v Dominikánské republice. I když už není nejmladší a v této disciplíně nedosáhl ničeho významného, lásky k tomuto sportu se nedokáže vzdát. Jeho manželka a dcera ho v plnění jeho snů podporují.

Ve stejnou dobu se ulicemi dominikánského města potuluje voříšek se smutnýma moudrýma očima. Jednoho dne potká Michaelův tým. Když psa nakrmí a dají mu jméno Arthur, okamžitě se ke skupině přimkne a začne následovat jejich kroky. To odstartuje krásné dobrodružství a ještě krásnější přátelství. Příběh psa, který se přidá k týmu sportovců a spolu se svými novými společníky absolvuje náročný závod, je inspirován skutečnými událostmi.

Arthur není jen pes. Jeho oddanost, vynalézavost a nezlomná odhodlanost bojovat za své místo na Zemi bez ohledu na překážky, které mu osud hází před nohy, způsobí, že téměř každý divák v něm vidí někoho, komu chce fandit. Jeho osud je osudem mnoha lidí. Jeho boj se příliš neliší od snahy každého z nás přežít. A díky jeho chování k němu diváci snímku Nezlomní pocítí stejně silnou lásku jako k lidským postavám.

Snímek je příběhem o kráse sportovní rivality a síle psí věrnosti, ale také filmovou lekcí o spolupráci, fair play, pokoře a schopnosti ocenit dobré lidi a okamžiky. Příběh psa je podán mimořádně dojemným způsobem a každý milovník zvířat u tohoto filmu uroní alespoň jednu slzu. Přestože jsou Nezlomní filmem plným vřelosti a empatie, je to také dobrodružný film, u kterého se nikdo nebude nudit.

Kde zhlédnout snímek Nezlomní

  • DaFilms (vypůjčení: 80 Kč, zakoupení: 110 Kč)
  • Kuki (vypůjčení: 79 Kč)
  • Apple TV (vypůjčení: 79 Kč, zakoupení: 299 Kč)
  • Youtube (vypůjčení: 140 Kč, zakoupení 290 Kč)