Dwayne Johnson a Chris Evans zachraňují Santu! Trhlá vánoční komedie přichází od režiséra Jumanji

Zdroj: Amazon Studios

Letošní Vánoce jsou v nebezpečí! Santu někdo unesl a chce nás připravit o svátky. Naštěstí se Dwayne „The Rock“ Johnson a Chris Evans spojili, aby našeho oblíbeného staříka zachránili. Podívejte se na první trailer hvězdně obsazené akční komedie Red One!

Když někdo unese Santa Clause přezdívaného Red One (J.K. Simmons), musí šéf ochranky severního pólu Callum Drift (Johnson) spojit síly s nejznámějším lovcem odměn na světě (Evans), aby společně procestovali celý svět a zachránili Vánoce.

Čtěte také: Krvavé Vánoce uprostřed léta. Netflix brzy přidá santovský masakr s hvězdou Stranger Things

Johnson v upoutávce kupuje obyčejné autíčko Hot Wheels z hračkářství a pomocí záhadné technologie z něj udělá Chevrolet Corvette v plné velikosti. „Asi nemáte akční figurku Wonder Woman?“ ptá se Evans pokladní při odchodu z obchodu. „Takhle to nefunguje,“ odpovídá Johnson.

Režisérem vánoční komedie je Jake Kasdan, tvůrce filmů Jumanji: Vítejte v džungli! a Jumanji: Další level, ve kterých se rovněž představil Dwayne Johnson. Scénář napsal Chris Morgan zodpovědný za poslední čtyři díly Rychle a zběsile nebo Shazam! Hněv bohů.

Red One má českou premiéru v kinech 14. listopadu.

Zdroj: Amazon Studios