Čínský remake Anakondy má obří hady i zombíky. Trailer slibuje šílenou zábavu

Zdroj: Xiang Bros Studios

Čínský remake Anakondy vypadá ještě šíleněji, než původní snímek s Jennifer Lopez z roku 1997. Hlavními hrdiny tentokrát jsou cirkusoví umělci, kteří se nešťastnou náhodou zapletou s obrovským hadem a pytlákem, který ho loví. Z nejasných důvodů v traileru vystupuje také zombie z Říše Čching.

Hadích filmů byla natočena spousta, ale nejúspěšnější a nejzábavnější je bezesporu právě Anakonda. Film Luise Llosy disponoval klasicky béčkovým scénářem, hvězdnými herci (Jennifer Lopez, Owen Wilson, Danny Trejo) a veteránem Jonem Voightem.

Čtěte také: Příchod satana doprovázejí nadšené recenze. Film se také chlubí novou mrazivou upoutávkou

Kritici z přihlouplého děje ani z fantasmagorických vlastností ústředního plaza nadšení nebyli, Anakonda si však v kinech z diváků vyškrtila trojnásobek svého rozpočtu a dostala jedno ještě béčkovější a dvě céčková pokračování.

Většina z nás v té době však dychtivě prohledávala poličky videopůjčoven a trnula hrůzou u některých ikonických scén, jako je vodopád, vyvržení Jona Voighta nebo noční boj na řece.

Čínský film se zaměří na skupinu cirkusových umělců na cestě za jejich dalším vystoupením. Uvíznou ale v bujném deštném pralese, když jejich kapitána sežere gigantická anakonda s červeným označením. Shodou okolností zkříží cestu nebezpečnému pytlákovi, který je hodlá použít jako návnadu k lovu a zombies z Říše Čching.

Zdroj: Xiang Bros Studios