Rytmus v roli mafiánského bosse! Slovenský thriller od tvůrců Svině slibuje drsnou podívanou

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Válka policajtů od proslulého slovenského producenta a nyní i režiséra Rudolfa Biermanna se podívá do českých kin za necelé dva týdny. První recenze (slovenská premiéra byla na začátku února) slibují překvapivě zdařilý thriller, ve kterém si jednoho z východoslovenských mafiánských bossů zahrál Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Jak prozradil nedávno zveřejněný trailer, diváci se mohou těšit také na našeho Jakuba Štáfka.

Válka policajtů je nový politický akční thriller z pera populárního novináře a spisovatele Arpáda Soltésze. Jeho kniha Sviňa rezonovala již před čtyřmi lety a to nejen na knižním trhu. Její stejnojmenné úspěšné filmové zpracování do slovenských kinosálů nalákalo téměř 400 000 diváků.

Čtěte také: Poznejte příběh nejslavnější pornohvězdy světa! Netflix uvedl žhavý trailer očekávaného seriálu

Děj příběhu Válka policajtů se odehrává v košickém podsvětí 90. let během vlády Vladimíra Mečiara. Diváci budou mít opět příležitost nahlédnout do reality tehdejšího života, o které možná ani netušili nebo raději ani vědět nechtěli.

Snímek natočil jako svou samostatnou režijní prvotinu Rudolf Biermann, jeden z vůbec nejzkušenějších slovenských producentů, který má na kontě desítky filmů. Zmiňovanou Sviňu ještě spolurežíroval s Mariannou Čengel Solčanskou, do Války policajtů se už pustil sám.

Válka policajtů bude v kinech od 22. února.

Zdroj: CinemArt

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také