Tomorrowland 2024 letos oslaví 20 let

Tomorrowland letos oslaví 20 let od svého vzniku. Hlavní hudební festival se koná tradičně v Belgii a uskuteční se během dvou víkendů, od 19. do 21. července a od 26. do 28. července. Hlavní tématem pro letošní ročník se stává ŽIVOT.

Tomorrowland je jeden z největších a nejikoničtějších hudebních festivalů na světě, který se koná v rekreačním areálu De Schorre v belgickém Boomu a který organizují a vlastní jeho původní zakladatelé, bratři Beerové. Tomorrowland se poprvé konal v roce 2005 a od té doby se stal jedním z nejpozoruhodnějších světových hudebních festivalů, kde se hudba a magie snoubí a vytváří jedinečný zážitek. Koná se každoročně v létě, trvá dva víkendy, přivítá 400 000 lidí z více než 200 zemí a rok co rok je vyprodán během několika minut.

DreamVille je oficiální kemp Tomorrowlandu, který nabízí jedinečný zážitek z kempování s širokou nabídkou ubytování a nachází se přímo u festivalového areálu, zatímco lidé ze všech koutů světa mohou na Tomorrowland cestovat díky Global Journey, oficiálnímu cestovnímu programu Tomorrowlandu. Tomorrowland se nachází na krásném přírodním místě: v rekreační oblasti De Schorre ve městě Boom v Belgii. Je to opravdový pohádkový svět umístěný v krásném přírodním prostředí s velkým smyslem pro detail, jako je okouzlující výzdoba, kouzelné scény, fascinující vystoupení a periferní animace a velkolepý ohňostroj. Každý rok se na festivalu objevuje speciální téma, které inspiruje proslulý design Mainstage a kompletní produkci.

Tomorrowland je zaměřen na všechny žánry elektronické taneční hudby a na více než 16 různých scénách vystoupí stovky známých umělců. Tomorrowland je i oslavou jednoty a rozmanitosti, kde jsou si všichni rovni a spojují se v jeden celek – symbolizuje hodnoty svobody, respektu a solidarity.

Více informací na: tomorrowland.com.