Survivor 2024 odhalil všechny účastníky z řad známých osobností! Ornella Koktová je jednou z nich

Na Voyo o týden dříve než na Nově!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Třetí řada Survivoru Česko-Slovensko odstartuje už 27. února na Voyo a od 5. března na obrazovkách Novy. Televize konečně odhalila osobnosti, které se pokusí přežít v kmeni známých tváří. Jak už bylo avizováno dříve, nechybí mezi nimi ani Ornella Koktová.

Lovci vs. Titáni

V nové sezóně Survivaru se proti sobě postaví kmeny Lovců a Titánů, přičemž právě červený tým Titánů se bude skládat ze známých tváří Česka a Slovenska. TV Nova odhalila, že se diváci mohou těšit na patnáctičlennou posádku.

Čtěte také: Lavina, medvěd, probořený led! Donnie Yen zachraňuje syna v drsném survivalu

Mezi nejznámější jména patří podnikatelka Ornella Koktová, MMA zápasník Samuel Pirát Krištofič, bavič a Youtuber Martin Mikyska, herečka Ivana Jirešová účastnice Love Islandu Rachel Karnížová. Každý z patnácti účastníků nadcházející sezóny se divákům představil v krátkém medailonku na webu televize Nova.

Kompletní seznam kmene Titánů

Nova slibuje dosud nejdrsnější sezónu s hromadou překvapení. Na jejím konci si jediný přeživší odnese pohádkovou sumu 2, 5 milionů korun. „Už první souboj ukáže, jak jsou připraveni přežít v těch nejdrsnějších podmínkách. Podmínky na ostrově, které soutěžící čekají, budou připomínat přežití na pustém ostrově, a to se vším všudy,“ píše se na webu Novy. „Ty nejodolnější čeká více jak 70 dní přežití na pustém ostrově. A cesta za vítězstvím nebude jednoduchá. Vyhrát může jen jeden z nich.“

Kmen Titánů na videu z Instagramu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také