Jeden z nejlepších hororů loňska, přesto o něm málokdo slyšel! Trailer ukazuje šílenství uprostřed národního parku

Hlídat park není procházkou růžovým sadem.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Společnost XYZ Films představila trailer k nezávislému psychologickému thrilleru Lovely, Dark, and Deep, který je režijním debutem Teresy Sutherland. Film měl původně premiéru na kanadském filmovém festivalu Fantasia, odkud si odnesl kladné recenze.

Rangerka Lennon získala místo strážkyně národního parku Arvorus, stejného parku, kde se v dětství ztratila její mladší sestra. Sama cestuje nebezpečnou divočinou v naději, že odhalí původ tragédie, která ji pronásleduje celý život. Zatímco se přizpůsobuje své osamělé existenci v divočině, začíná si uvědomovat, že zlo číhá na každém jejím kroku.

Čtěte také: V domě u jezera se protnou paralelní světy. Komorní sci-fi láká na silný divácký zážitek

V hlavní roli se představí Georgina Campbell, kterou můžeme znát z hororů Barbar a V pasti: Barcelona. Režii a scénář portugalského snímku obstarala debutující Teresa Sutherland. Film se v loňském roce dočkal uvedení na dvou kanadských festivalech Fantasia a After Dark Film, odkud si odnesl převážně kladná hodnocení.

„Film má dobré tempo, přináší spoustu mrazení, obejde se bez příšer a lekaček a i s minimálním množstvím krve dokáže být děsivě pronikavý,“ píše v recenzi ScreenAnarchy. „Jeden z nejlepších hororů minulého roku chytne a nepustí. Skutečně mrazivý a vzrušující celovečerní debut.“

Film se dočká uvedení na VOD 22. února.

Zdroj: XYZ Films

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také