Film o falešném nájemném zabijákovi sbírá nadšené recenze! Netflix uvedl stylový trailer

O Hit Manovi ještě hodně uslyšíme.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Režisér Chlapectví a naposled také animovaného snímku Apollo 10 1/2: Dítě kosmického věku, uvede v létě na Netflixu svou novou akční komedii Hit Man. Film doprovázejí naprosto nadšené ohlasy z loňských festivalů a zveřejněn byl první trailer.

Glen Powell hraje bezelstného a charismatického profesora filozofie Garyho Johnsona, který v utajení pracuje pro policii jako falešný nájemný vrah. Gary, který je nadaný k tomu, aby se vtělil do různých podob a osobností, začne upadat do morálně pochybné situace, když zjistí, že ho přitahuje jeden z potenciálních zločinců, mladá žena jménem Madison (Adria Arjona).

Čtěte také: Orlando Bloom jde přes mrtvoly! V akčním thrilleru musí ochránit rodinu za každou cenu

Svižný, sluncem prozářený neo-noir Richarda Linklatera, založený na nepravděpodobném skutečném příběhu s několika divokými přikrášleními, sklidil vlnu nadšených ohlasů už během svého loňského festivalového tažení. Linklater a Powell jsou spoluautory chytré existenciální komedie, jejíž význam se prohlubuje s tím, jak se stupňuje její absurdita.

Film posbíral už 76 recenzí na RottenTomatoes, přičemž 96 % z nich hodnotí Hit Mana kladně. Průměrné skóre navíc činí velmi nadějných 8, 3 z 10. „Inteligentní komedie se spoustou úsměvných momentů a odkazů na Kanta a Nietzscheho je zároveň thrillerem, který je temnější, než se na první pohled zdá,“ píše se v recenzi webu London Evening Standard.

Hit Man se dostaví na Netflix 7. června, pouze ale jen ve vybraných zemích.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také