Prague Pop Symphonics rozezní Kongresové centrum vánočními melodiemi

Přečtěte si

Autor

Již za necelý měsíc rozezní Kongresový sál na pražském Vyšehradě ty nejznámější světové vánoční melodie. Orchestr Prague Pop Symphonics zde totiž uvede jedinečnou symfonickou show Christmas in Hollywood, která s sebou přinese vánoční atmosféru jako z pohádky.

Návštěvníci se můžou těšit na více než 150 umělců na pódiu, kteří přinesou před Vánoci do Kongresového centra v Praze spojení světa filmu, hudby a vánočního kouzla. V podání velkého symfonického orchestru spolu s pěveckým sborem zazní překrásné vánoční melodie, které posluchače přenesou do různých krajů a příběhů. Zazní melodie připomínající například lekce čar a kouzel v Bradavicích, obranu domu před Mokrými bandity, cestu Polárním expresem, předvánoční Londýn v Lásce nebeské nebo mrzutého Grinche… a spousta dalších.

Celým večer bude v roli moderátorky provázet herečka Patricie Pagáčová. Orchestr se sborem povede dirigent Robert Kružík a hlavní písně zazní v podání zpěvačky Markéty Poulíčkové.

Zleva: Patricie Pagáčová, Robert Kružík, Markéta Poulíčková. Zdroj: archiv Prague Pop Symphonics

Kromě zcela jistě nezapomenutelného hudebního zážitku se návštěvníci mohou těšit i na vizuální podkres v podobě animace na LED obrazovkách, dynamického light designu a vizuálních i scénických efektů. Chybět nebudou ani cosplayeři v kostýmech oblíbených postav.


„My v Prague POPS děláme hudbu prostě jinak. Nechte se pohltit jedinečnou show a zažijte s námi koncert filmové hudby tak, jak ho ještě neznáte, a tak, jak byste ho měli znát,“ říká Magdalena Nicolaou, PR Prague Pop Symphonics .

Více informací je k nalezení na webových stránkách události.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také