Kaskadér Harryho Pottera skončil na vozíku. Příběh chlapce, který přežil, uvede HBO Max

Daniel Radcliffe přináší dokument o dublérovi z Harryho Pottera.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Na HBO Max míří dokumentární film David Holmes: Chlapec, který přežil. Pojednává o smutném příběhu dubléru Daniela Radcliffa, jež si při natáčení předposledního dílu kouzelnické ságy vážně zranil páteř a skončil na vozíku. Titul produkovaný samotným představitelem Harryho Pottera byl představen v traileru.

Daniel Radcliffe se v emotivní upoutávce na připravovaný dokumentární film z dílny HBO znovu setkává se svým kaskadérským dvojníkem z Harryho Pottera Davidem Holmesem. Dokument bude sledovat Holmesovu cestu poté, co ochrnul při kaskadérském kousku při natáčení snímku Harry Potter a Relikvie smrti – 1. část.

David Holmes začal zastupovat Daniela Radcliffa, když herci bylo pouhých 11 let. Během desetileté spolupráce se stali velmi dobrými přáteli.

Cílem dokumentu není vyvolat v lidech smutek, ale ukázat, jakou inspirací je David Holmes pro všechny kolem sebe, včetně své rodiny a herců z Harryho Pottera. Dokument má za cíl inspirovat další ochrnuté a zvýšit povědomí o nebezpečné práci kaskadérů.


Půlhodinový dokument David Holmes: Chlapec, který přežil odvysílá české HBO 30. listopadu, uveden bude také na streamu HBO Max.

Zdroj: HBO

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také