Zorro se vrací pod vedením režisérů Papírového domu! Návrat legendy oznamuje první trailer

Legendární šermíř se vrátí v hrané podobě po téměř dvaceti letech!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Maskovaný hrdina Zorro se vrací v hrané podobě po téměř dvaceti letech. Nová seriálová verze, která vzniká v produkci MediaWanu, by se měla dočkat celosvětového uvedení na Prime Video. Teaser oznamující příchod španělské novinky ale zatím moc neodhaluje.

Očekávaný desetidílný seriál přivedou na Prime Video španělští režiséři Miguel Ángel Vivas a Javier Quintas, kteří v minulosti spolupracovali na seriálovém hitu Netflixu Papírový dům.

Reboot se bude odehrávat ve 30. letech 19. století v Los Angeles a bude příběhem o původu legendárního mexického hrdiny, kterého na filmovém plátně naposledy ztvárnil Antonio Banderas v roce 2005. V hlavní roli Diega de la Vegy se nyní představí vycházející španělská hvězda Miguel Bernardeau (Elita, 1899).

Verze Zorra od MediaWanu není jedinou, která v nejbližší době spatří světlo světa. Vlastní adaptaci připravuje také Disney, kde si titulního hrdinu zahraje Wilmer Valderrama, nedávno navíc byla zrušena ženská reimaginace, kterou chtělo na svých obrazovkách uvést The CW.


Zorro se začal natáčet v červenci minulého roku ve Španělsku a produkce tam pokračovala až do prosince. Datum jeho uvedení ještě nebylo zveřejněno.

Zdroj: MediaWan Rights

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také