4 vraždy v rozmezí 160 let, ale jen jedno tělo. Nejzáhadnější kriminálka Netflixu vypadá skvěle

Britská kriminálka dorazí na Netflix už ve čtvrtek 19. října.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Už příští týden přinese Netflix očekávanou kriminální minisérii Těla, ve které budou čtyři vyšetřovatelé z různých časových období řešit totožnou vraždu. V britské novince, kterou právě připomněl čerstvý trailer, se představí Stephen Graham.

Minisérie Těla se odehrává ve čtyřech různých časových obdobích – od 19. století až po nedalekou budoucnost, kde čtyři detektivové vyšetřují čtyři identické případy vražd v Londýně. Identické nejen v tom smyslu, že jde o stejný způsob vraždy s oběťmi nalezenými na stejném místě v průběhu času, ale také v tom, že v rozmezí 160let jde o stejné tělo.

Do centra pozornosti se dostává záhadný politický vůdce – Elias Mannix (Stephen Graham). Má na vraždě svůj podíl? Nebo je ve hře něco mnohem zlověstnějšího? K vyřešení záhady musí čtyři detektivové nějakým způsobem spolupracovat a odhalit spiknutí trvající téměř 160 let.

Seriál vznikl na motivy dechberoucího grafického románu Si Spencer s celou řadou velkolepých zvratů. Kromě známého Stephena Grahama se v minisérii objeví také Jacob Fortune-Lloyd, Shira Haas nebo Amaka Okafor.


Těla mají premiéru na Netflixu 19. října.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také