Nastává apokalypsa nebo je všechno jinak? Záhadný thriller Nech svět světem má parádní trailer

Tajemná podívaná z dílny Netflixu vypadá velmi dobře.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Pronajali si luxusní ubytování, jenže venku se schyluje k apokalypse. Nebo je všechno jinak, než se zdá? Thriller Nech svět světem, jež je adaptací románu Nechte svět za sebou, se nezadržitelně blíží na Netflix. Jeden z nejzajímavějších titulů ve zbytku roku se představuje v plnohodnotném traileru.

V tomto apokalyptickém thrilleru oceňovaného scenáristy a režiséra Sama Esmaila (Mr. Robot) si Amanda (Julia Roberts) a její manžel Clay (Ethan Hawke) pronajmou na víkend luxusní dům i se svými dětmi Archiem a Rose. Jejich dovolená je však brzy narušena, když v noci dorazí dva cizinci, G. H. (Mahershala Ali) a jeho dcera Ruth, majitelé domu, se zprávou o záhadném kybernetickém útoku. Obě rodiny počítají s hrozící katastrofou, která je každou minutou děsivější a nutí všechny vyrovnat se se svým místem v hroutícím se světě.

Režisér snímku Sam Esmail je tvůrcem oceňovaného seriálu Mr. Robot a psychologické antologie HomecomingNech svět světem je jeho teprve druhým celovečerním projektem, v roce 2014 uvedl nedoceněnou romantickou sci-fi komedii Comet s Emmy Rossum a Justinem Longem.

Film Nech svět světem je natočený podle románu Rumaana Alama nominovaného na Národní knižní cenu. Netflix ho uvede 8. prosince.


Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také