Bývalý otrok, nyní strážce zákona. Western od tvůrce nejdrsnějších seriálů současnosti se představuje

Taylor Sheridan představuje další novinku pro Paramount+.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Lawmen: Bass Reeves od tvůrců Taylora Sheridana a Chada Feehana se představuje v očekávaném plnohodnotném traileru. Milovníci drsných westernů a chlapáckých seriálů se mohou těšit na velkou lahůdku. V hlavních rolích se představí charismatická trojka David Oyelowo, Dennis Quaid a Donald Sutherland.

Lawmen: Bass Reeves je připravované westernové drama od tvůrce seriálů Yellowstone, 1923 a 1883 Taylora Sheridana a společnosti Paramount.

Očekávaná novinka z prostředí Divokého západu vypráví příběh skutečné historické postavy, Basse Reevese, osvobozeného otroka a později prvního černošského maršála, který sloužil na západ od řeky Mississippi.

Během své kariéry zatknul na 3000 psanců. V historických materiálech se uvádí, že během vykonávání služby nebyl nikdy zraněn.


V hlavních rolích se představí David Oyelowo, Donald Sutherland a Dennis Quaid.

Taylor Sherdian není jen tvůrcem veleúspěšného Yellowstone a jeho neméně skvělých prequelů. Pro společnost Paramount a její streamovací službu natočil také Krále Tulsy se Sylvesterem Stallonem nebo Starostu Kingstownu s Jeremym Rennerem.

V nedávné době navíc měla premiéru jeho špionážní novinka Special Ops: Lioness, další spin-off Yellowstonu nazvaný 6666 dorazí už v příštím roce. Sheridan má na svědomí také celovečerní Wind River, napsal scénář i pro oba díly Sicaria.


Lawmen: Bass Reeves má premiéru na Paramount+ 5. listopadu.

Zdroj: Paramount+

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také