Hororový sadista Eli Roth představuje krvavý Den díkuvzdání. Už dávno ho posvětil sám Tarantino

Eli Roth představil svou hororovou novinku. Jeho rukopis se nazapře.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Eli Roth, tvůrce Hostelu a Cabin Fever, se konečně dočkal. Po šestnácti letech, kdy jeho Thanksgiving zdobil Grindhouse pánů Tarantina a Rodrigueze pouze jako falešný trailer, přichází do amerických kin skutečný film. Den díkuvzdání Eliho Rotha se představuje v teaseru, ve kterém krev stříká na všechny strany a sériový vrah si užívá svátek všemi doušky.

Slasher Eliho Rotha se odehrává v Plymouthu ve státě Massachusetts, ve městě, které bere Den díkůvzdání velmi vážně. Stůl je prostřený, oslavy začaly, ale přišel nezvaný host… a letos žádné zbytky nebudou. Když se na obyvatele města zaměří sériový vrah, je odhodlán jich zabít co nejvíce. Hlavní otázka, na kterou je třeba odpovědět, zní: „Proč?“ Snímek přichází od režiséra Cabin Fever, Hostelu nebo akčňáku Přání smrti.

Hororový Den díkuvzdání je ve skutečnosti celovečerní verzí inspirující se stejnojmenným „krátkým filmem“, který byl součástí Grindhouse z dílen Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze. Falešný trailer z roku 2007 dokonce natočil sám Eli Roth, zahrál si v něm i jednu z obětí vraha. Součástí Grindhouse upoutávek byl také teaser Macheteho, který se v roce 2010 dočkal plnohodnotného zpracování a pokračování o tři roky později.

Thanksgiving (Den díkuvzdání) dorazí do amerických kin 17. listopadu. Česká distribuce tento horor zřejmě vynechá.

Krvavý Den díkuvzdání v podání Eliho Rotha.
Oficiální plakát k hororu Thanksgiving. Zdroj: Sony Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také