Skutečná soutěž po vzoru seriálového hitu Squid Game se představuje

Soutěžní pořad vyplní mezeru při čekání na druhou řadu seriálu!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Squid Game: The Challenge má být největší televizní soutěží všech dob. Jednorázová peněžní výhra 4, 56 milionů dolarů je totiž největší sumou, jaká se kdy objevila v historii televizní reality show. Soutěž inspirovaná nejsledovanějším seriálem z produkce Netflixu se představila v teaseru, ve kterém se na obrazovky vrací celá řada známých seriálových rekvizit a postav v růžovočervených kombinézách.

Do hry se zapojí 456 skutečných hráčů (všichni starší 21 let), kteří budou usilovat o výhru 4,56 milionu dolarů, jež jim změní život. V sérii her inspirovaných původním seriálem – a navíc s překvapivými novinkami – budou testovány jejich strategie, spojenectví a charakter, zatímco soupeři kolem nich budou vyřazováni. Desetidílný soutěžní seriál se natáčel ve Velké Británii, ačkoli původní seriál vznikl v jihokorejské produkci.

Fanoušci původního seriálu, který ve sledovanosti překonal i čtvrtou řadu Stranger Things, se už jistě těší na jeho návrat v podobě druhé řady. Ta je sice zatím opředena tajemstvím, její výroba ale byla potvrzena už v roce 2021, jen krátce po premiéře seriálu. Pokračování nejúspěšnějšího seriálu z dílny Netflixu dorazí s velkou pravděpodobností v roce 2024. Jeho tvůrce, Hwang Dong-hyuk, slíbil fanouškům jednu věc – Gi-Hun se vrátí a vykoná něco pro svět.

Squid Game: The Challenge uvede Netflix 22. listopadu.


Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také