Nová epizoda Ahsoky servíruje to nejlepší ze Star Wars

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Čtvrtá epizoda Ahsoky nasadila zběsilé tempo a naservírovala to nejlepší ze světa Star Wars. Jedinou vadou na kráse je její pětatřicetiminutová stopáž. Fanoušci vyzdvihují akční scény, které by mohla závidět leckterá filmová epizoda a celkově směr, jakým se Ahsoka začíná ubírat. Technickou stránku dosud posledního dílu navíc podtrhuje úžasná hudba a jeho finále, doslova z jiného světa.

Akce lepší než ve filmu

Akce a světelné meče hrají v aktuální epizodě Ahsoky tu největší roli. Tvůrci seriálu v ní skvěle využívají prostředí, ve kterém se hrdinové nacházejí, samotná choreografie bojových scén do kapsy strká vše, co jsme například viděli ve filmových epizodách sedm až devět. Pomyslnou třešničkou na dortu je samotné vyvrcholení, které vyrazí dech všem, kteří se vyvarovali všem možným spoilerům. Zklamáním je naopak stopáž, která čtvrtou epizodu zastavuje na slabých pětatřiceti minutách. Po takovém nášupu, který dal ochutnat toho nejlepšího ze Star Wars, opravdu nechcete čekat celý týden na další vývoj. Režisér Peter Ramsey (Legendární parta) odvedl opravdu skvělou práci.

Vysoká hodnocení diváků

Zdroj: ČSFD

Nadšení ze čtvrté epizody Ahsoky hlásí početné zastoupení českých diváků. William z ČSFD napsal, že nový díl má všechno, co si fanoušci Star Wars přejí, Jillen zase vyvolává jméno režiséra Petera Ramseyho, ať mu Disney svěří příští film. Pro uživatele MiniMinion jde prozatím o nejlepší díl seriálu, režisér Ramsey se prý předvedl ve skvělé formě, skvělý pocit má také ze samotného finále. TR4XY_CZ napsal, že jde o totální nářez. Choreografie soubojů jako z prequelů a vizuálně jako ze sequelů, lepší kombinace neexistuje. Také dodal, že epizoda má nápaditou akci, napětí, skvělý scénář a režii.

Ztracení Jediové, což je název čtvrté epizody, je prozatím nejlépe hodnoceným dílem seriálu. Na ČSFD ji v této chvíli hodnotilo přes 470 uživatelů, kteří ji uštědřili neskutečných 86 procent. Na IMDB se konečné číslo vyšplhalo ještě výš, skóre na největší filmové databázi činí 9,1/10, přičemž hodnotilo už více jak 5 000 recenzentů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také