Pokračování geniálního Bodu varu v seriálové podobě. Trailer prozrazuje návrat Stephena Grahama

Lahůdkový Bod varu dostane seriálové pokračování.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Konkurence seriálového Medvěda přichází v podobě minisérie Boiling Point (Bod varu), stejnojmenného pokračování výborného gastronomického filmu. Fanoušky snímku navíc potěší fakt, že se do titulních rolí vracejí původní představitelé, tedy Stephen Graham a Vinette Robinson. Seriál uvede BBC.

O původním filmu Bod varu

Šéfkuchaři Andymu ještě ani nezačala směna, a už nestíhá. Jeho restaurace je přebookovaná, kuchyní šmejdí nespokojený kontrolor a do toho všeho na večeři dorazí i kuchařská ikona s uznávanou food-kritičkou. Jednozáběrová jízda hektickým večerem excelujícího Stephena Grahama v roli šéfkuchaře.

Seriálové pokračování z BBC

Osm měsíců poté, co její šéf Andy Jones (Stephen Graham) utrpěl infarkt, bojuje šéfkuchařka Carly (Vinette Robinson) se svým starým kuchařským týmem o své jméno v nové londýnské restauraci Point North. Pod tlakem, aby přilákala nové, hladové zákazníky, a aby udržela podnik v zisku, musí tým najít způsob, jak zvládnout své komplikované osobní životy a zároveň den co den vytvářet kvalitní jídlo.

Do čtyřdílné minisérie z produkce BBC se vracejí nejen Stephen Graham, Vinette Robinson a mnoho dalších, návrat hlásí také tvůrce a režisér původního filmu Philip Barantini a scénárista James Cummings.


Seriál Boiling Point má premiéru na BBC iPlayer 1. října.

Plakát k původnímu filmu Bod Varu z roku 2021. Zdroj: Vertigo Films

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také