Zavraždili mu rodiče a přichází se mstít. Trailer představuje akční nářez Boy Kills World

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Když je jeho rodina vyvražděna, hluchoněmý Boy uteče do džungle, kde ho vycvičí tajemný učitel. Na internet unikly dvě odlišené verze traileru akčního nářezu z dílny Sama Raimiho, ve kterém si hlavní roli neohroženého zabijáka zahrál Bill Skarsgård z hororové série To. Jeden z nejdrsnějších a snad i nejzábavnějších filmů příštího roku pro vás budeme bedlivě sledovat i nadále.

Příběh se odehrává v bizarním, temném dystopickém světě a jeho ústřední postavou je hluchoněmý Boy (Bill Skarsgård), který se v tomto depresivním světě pohybuje díky své nadpozemské představivosti. Když je Boyova rodina brutálně vyvražděna, vydává na životu nebezpečnou cestu do temné lesní džungle. Tam se setkává se šamanem, který si ho vezme pod svá křídla a pustí se s ním do krkolomné cesty dospívání, na níž svého nového žáka povzbuzuje, aby nechal mládí za sebou a převzal štafetu vysoce vycvičeného zabijáka.

Boy Kills World je režijním debutem Moritze Mohra, o kterém producent snímku, Sam Raimi, dříve pronesl: „Moritz má brilantní smysl pro akci, humor a budování světa, kterého se nemohu dočkat. Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Nthibou (jihoafrická produkční společnost) a Hammerstonem na uvedení Moritzova jedinečného filmu.“

Natáčení Boy Kills World začalo 14. února 2022 a probíhalo v Kapském Městě v Jihoafrické republice. Ještě před první klapkou byla dokonce zveřejněna konceptová upoutávka, která z očekávaného projektu udělala poměrně žhavé zboží. V hlavních a vedlejších rolích akčního snímku se představí Bill Skarsgård, Famke Janssen, Michelle Dockery nebo Sharlto Copley. Premiéra filmu je naplánována na příští rok.


Foto: Vertigo Entertainment
Foto: Vertigo Entertainment
Foto: Vertigo Entertainment

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také