Psí pomsta nikdy nebyla takhle ujetá. Nepřístupná komedie Vocasy na tripu má naprosto odzbrojující trailer

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Ale co když je ten člověk úplný hajzl? V tom případě je možná čas na sladkou pomstu po psím způsobu. Nepřístupná komedie Vocasy na tripu se představuje v tom nejzábavnějším a nejsprostějším traileru tohoto roku. Psí dobrodružství ještě nikdy nebylo takhle ujeté.

Když Reggieho, naivního a nezdolně optimistického border teriéra, opustí v ulicích velkoměsta jeho majitel Doug, je si Reggie jistý, že by ho jeho milovaný majitel nikdy neopustil úmyslně. Jakmile se však Reggie dostane do blízkosti sprostě mluvícího bostonského teriéra jménem Bug, tuláka, který miluje svou svobodu a věří, že majitelé jsou pro padavky, Reggie si konečně uvědomí, že byl v toxickém vztahu, a začne vidět Douga jako bezcitného slizouna.

Reggie, Bug a jeho čtyřnozí kamarádi společně vymyslí plán a vydají se na epické dobrodružství, aby pomohli Reggiemu najít cestu domů… a pomstít se tomu zmetkovi tou nejstrašlivější možnou pomstou, totiž uhryznutím toho nejcennějšího, co Doug má. A noha to není.

Snímek přichází od producentské dvojice Phil Lord a Christopher Miller (Spider-Man: Napříč paralelními světy), režisérem snímku je Josh Greenbaum. V původním znění propůjčily své hlasy Will Ferrell, Jamie Foxx nebo Isla Fisher.


Vocasy na tripu mají premiéru v kinech 17. srpna.

Foto: Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také