Sjednocená rodina musí bojovat o život. Velkolepý trailer plný monster a akce láká na třetí řadu Zaklínače

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Čekání je téměř u konce. Než ale Netflix uvede třetí řadu Zaklínače na svých obrazovkách, přispěchal na poslední chvíli s poměrně slibným trailerem, ve kterém se dějí velké věci. Ciri konečně zužitkovává nabité schopnosti a stává se zaklínačem, na obzoru se objevuje obávaný Divoký hon a Henry Cavill znovu připomíná, jak moc v příštích sezónách bude chybět.

Henry Cavill se vrací jako Geralt, tentokrát bohužel naposledy. Netflix v minulém roce potvrdil, že se s oblíbeným britským hercem rozchází a jeho místo v seriálu (od čtvrté řady) převezme Liam Hemsworth. Zpráva to byla zcela šokující, ještě teď se s ní mnoho fanoušků nevyrovnalo (Henry Cavill skončil také v roli Supermana). Na sociálních sítích prosby o jeho návratu vyslyšeny nebyly.

„Má cesta coby Geralt z Rivie byla plná monster a dobrodružství, bohužel ale odložím svůj medailon a meče. Ve čtvrté sérii místo mě převezme plášť Bílého vlka fantastický pan Liam Hemsworth. Jak je zvykem u těch největších literárních charakterů, předávám pochodeň s úctou k času strávenému ztělesňováním Geralta a s nadšením očekávám, až uvidím jak Liam ztvární tuto fascinující a rozmanitou postavu. Liame, tento charakter má úžasnou hloubku. Užij si proniknutí do ní a zjisti, co v ní najdeš.“

Zatímco panovníci, mágové a bestie Kontinentu o ni soupeří, Geralt odvádí Ciri z Cintry do úkrytu, odhodlán ochránit svou nově sjednocenou rodinu před těmi, kteří ji chtějí zničit. Na obzoru se navíc objevuje obávaný Divoký hon.


Netflix má se světem Zaklínače stále velké plány. V roce 2021 jsme se dočkali anime filmu Zaklínač: Vlčí sen, který posbíral poměrně nadšené ohlasy, loni pak mělo premiéru prequelové Pokrevní pouto s Michelle Yeoh v hlavní roli. Diváci této čtyřdílné minisérii ale na chuť nepřišli, celý projekt se spíše setkal s nepochopením. Netflix má následně ve výrobě další anime projekt, svět Zaklínače navštívíme i v dětském seriálu. Potvrzena byla rovněž čtvrtá řada původního seriálu, Cavilla v něm ovšem nahradí již zmíněný Liam Hemsworth.

Třetí řada Zaklínače má premiéru na Netflixu 29. června, její druhou část pak uvidíme 27. července.

Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také